mica_wall1.0_1x.png

קריאטרה

100% חומרים טבעיים - נינוחות אורגנית עוטפת ועשירה

טכנולוגיה פורצת דרך - חוזק מבני של בטון ללא נזק סביבתי בייצור

נוחות תרמית - אריחים נושמים ואיכות אוויר מיטבית

עיצוב כמו שהטבע יודע - אינספור אפשרויות, מרקמים וטקסטורות

בריא לאדם ולסביבה – תומכים בבריאות האדם ובאיזון הסביבתי

אריחי אדמה טבעיים

CRIATERRA Earth Technologies.png
1/15

את חיפויי הקיר של קריאטרה ניתן לחוות במגוון פרוייקטים ברחבי הארץ  - מסעדות, בתי מלון, לובאים של מבנים ובתים פרטיים. הקולקציות שלנו עוצבו על מנת לאפשר לכם לייצר בכל סביבה חוויה עיצובית חדשנית וייחודית. בשילוב עם קולקצית הגוונים הטבעיים, החיפויים יוצרים בסיס עשיר לאינסוף מרקמים ומופעים עיצוביים.

 

התערוֹבות שלנו

powders1.0.jpg

האריחים שלנו מיוצרים אך ורק מחומרים טבעיים. כל גוון שמתקבל הוא שילוב ייחודי של אבקות אבן, חולות, חרסיות וסיבים מן הצומח. רוב חומרי הגלם שלנו הם מקומיים והם אינם עוברים שריפה כמו קרמיקה ועל כן מכניסים לחלל נוכחות של חומר טבעי חי ומקומי. הגוונים השונים של האריחים הם תוצר ישיר של תכולת החומר, ללא פיגמנטים או תוספים, כך שהעושר הצבעוני והדינמיות שלהם מאפשרים ליצור חללי פנים ייחודיים ועשירים ממש כמו שהות בטבע.

קולקציות האריחים

מידות בס"מ

הצורות הייחודיות של האריחים יחד עם הגוונים הטבעיים יוצרים בסיס עשיר לאין סוף אפשרויות עיצוביות, ותוכננו לאפשר לכם ליצור חללי פנים בריאים שמשרים נינוחות טבעית וחוויה עיצובית יוצאת דופן.

חברת קריאטרה שמחה לחלוק איתכם את קולקציית האריחים שלנו – סינרגיה מושלמת בין חומר טבעי, טכנולוגיה פורצת דרך ועיצוב חדשני. הקולקציה יוצרת חוויה חומרית ייחודית ועוטפת בסביבה הביתית והציבורית.

 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/47
 

טכנולוגיה   טבע   עיצוב

הטכנולוגיה הייחודית של חברת קריאטרה מאפשרת ייצור מוצרי בנייה אקו-חדשניים 100% טבעיים שמגיעים לחוזק של בטון תוך השקעת 5% מהטביעה האקולוגית והאנרגטית שלו. התכונות המוכחות של המוצרים המוגמרים מאפשרים פיתוח של מגוון רחב של יישומים מבניים ודקורטיביים.

שלוש שנות מחקר ופיתוח ולמעלה מ-1000 דגימות שעברו בדיקות במכון התקנים ומעבדות מורשות נוספות מאפשרות לחברה להשיק היום מוצרים עם חוזק מבני העומדים בתקני הבניה השונים. מדובר בפיצוח טכנולוגי פרי פיתוח ישראלי, מוגן בפטנט, שמעורר תשומת לב רבה בארץ ובעולם בתעשיות שונות בזכות השילוב בין החוויה החומרית לחוזק המבני של החומר.

טכנולוגיה
hex_tile_back.jpg

האריחים שלנו מיוצרים אך ורק מחומרים טבעיים. כל גוון שמתקבל הוא שילוב ייחודי של אבקות אבן, חולות, חרסיות וסיבים מן הצומח. רוב חומרי הגלם שלנו הם מקומיים והרבה מהם הם חומרים מושבים מעבודות תשתית או מחצבות. גם הציפוי שלנו, המאפשר עמידות בפני מים, הוא חומר טבעי ייחודי שפיתחנו משילובים של שמנים שרפים ומינרלים. שילוב החומרים הייחודי ושיטת הייצור מאפשרים לאריחי קריאטרה להיות נושמים ובריאים, לתרום לאיכות האוויר בחדר, לנוחות אקלימית ומעל הכל ליצור עבורכם חלל שנעים לשהות בו עם איכות אורגנית ונינוחות עוטפת. האריחים שלנו בריאים לאדם ובריאים גם לסביבה. הם מצטיינים בתכונות הסביבתיות הבאות:

  • 100% טבעיים, 100% מתמחזרים

  • חוסכים 90% מהאנרגיה לעומת קרמיקה

  • חוסכים 92% מזיהום האוויר בייצור לעומת בטון

  • מיישמים עד 70% חומר מושב ממחצבות

  • בעלי בידוד תרמי פי 6 מבטון

טבע
Criaterra Earth Table

העיצוב של קולקציית החיפויים של קריאטרה נעשה בהשראת מדע הביופילה (biophilia) המאפשר עיצוב סביבות מגורים התורמות לרוגע, נינוחות ואיכות חיים. כל זאת בזכות שילוב מדוייק בין חומרים מקומיים 100% טבעיים ותצורות גיאומטריות המאפשרות אינסוף שילובים ומופעים, ממש כמו בטבע.

סדרת HEX מאפשרת תצורות מגוונות המבוססות על המבנה הטבעי של משושים אי-רגולריים אותם ניתן למצוא בטבע בסביבות שונות, הסידרה מאפשרת לחפות קירות שלמים או לייצר מפגש ייחודי בין הקיר למשושים.

סדרת QUAD משלבת שמונה צורות גיאומטריות המשתלבות ליצירת אינספור תצורות ותוכננו כחומר ביד היוצר עבורכם ליצור חללי פנים ייחודים עשירים ומרשימים.

עיצוב
 

אודות קריאטרה

קריאטרה נוסדה על מנת לייצר בעולם דור חדש של מוצרי עיצוב ובניה 100% טבעיים ובריאים בעלי חוזק מבני והתאמה לייצור סדרתי ותקינה מתקדמת בארץ ובעולם.

אנחנו פועלים להביא לעולם מוצרים אקו-חדשניים שמייצרים סינרגיה מושלמת בין חומר טבעי, טכנולוגיה פורצת דרך ועיצוב חדשני. מוצרים שמובילים את מהפכת הכלכלה המעגלית ובריאים לנו המשתמשים וגם לפלנטה - בדיוק כמו שהטבע התכוון.

החומרים והטכנולוגיה של קריאטרה הם תוצאה של ארבע שנות מחקר ופיתוח טכנולוגי והנדסי בתמיכת רשות החדשנות ובהובלת צוות הקריאייטיב של החברה הכולל מעצבים, אנשי מו"פ ומהנדסי חומרים.

קריאטרה נוסדה על ידי מנכ"לית החברה, עדיטל אלה, מעצבת מוצר מומחית בעיצוב לקיימות, הפועלת מזה 20 שנה לשילוב תפיסת הקיימות בעולם העיצוב והתעשייה.

חתימה.jpg

עדיטל אלה

מנכ"לית ומייסדת

הצוות שלנו

tomer.png

תומר דה-סילבה

מחקר ופיתוח לייצור

בוגר אונ' אריאל

Zvi.png

צבי כהן

הנדסת חומרים / יועץ

ראש המכון לחקר הקרמיקה והסיליקטים

Dan.png

דן אליאש

מחקר פיתוח ועיצוב

בוגר האקדמיה בצלאל

Elor.png

אלאור לוי

מחקר פיתוח ועיצוב

בוגר האקדמיה בצלאל

Leat.png

ליאת אפלבאום

סמנכ"לית כספים

Adital.png

עדיטל אלה

מייסדת ומנכ"לית

מעצבת תעשייתית

מומחית בינ"ל בעיצוב לקיימות

 

פרסומים

 
  • fb
  • ins

צרו קשר

אם תרצו להצטרף לניוזלטר שלנו או לקבל דוגמאות חומרים או סתם ליצור איתנו קשר מוזמנים להשאיר לנו הודעה ולעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם

תודה! ההודעה התקבלה